[wpgt_google_translate]
[wpgt_google_translate]

RO-23-0844036 M + video

1.200,00 lei

În stoc

Serie: 0844036 Porumbel din:

Semi-frate cu KHYTROS-888904-22:
1 Club KHYTIRA’25
1 Jud KHYTIRA’25
1 Zonal KHYTIRA’25
12 Prov KHYTIRA’25
41 Gen KHYTIRA’25
395 Sokolka 980km’25
33 Jud Extrem ’24
61 Prov Extrem ’24
1649 Nat Extrem ’24
54 Sokolka 980km’24
25 Sokolka 980km’24
Nepot DE LICHTE BROER:
1e ACE pigeon Pau over 5 years
2e ACE pigeon St. Vincent over 5 years
5e ACE pigeon Perpignan 3 years
Superduif won :
NatPerpignan 20-5409
NatBordeaux 56-4895
NatTarbes 213-3601
Nat Pau 148-2657
Nat Pau 152-2751
Nat Pau 192-2651
Nat Pau 264-3124
Nat Tarbes 300-3163
Nat Tarbes 436-2950
NatPerpignan463-5616
NatPerpignan709-5607
Nepot BERLINEZUL
Loc 1 INTERPARES BERLIN PALMARES 3 ani 2011-2013
Loc 18 Berlin 2013
Loc 15 Berlin 2012
Loc 37 Berlin 2011
Loc 47 National
Maraton Tineret 2011 Loc 2 Palmares Maraton Maturi 2011-2012 Botosani
Loc 5 National Palmares Berlin 2012 Loc 328 Karonowa 875 km din 6788 por.
2xExpozitii national Castigatorul TROFEULUI FCI 2013

Culoare

Sex

Tara de provenienta

Categorie

Linie

,

Coș de cumpărături
Home
Contul meu